SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NAUKĘ TAŃCA do S.T Dobrowolscy TEAM CZĘSTOCHOWA !!!

Czas trwania zajęć 75 min.
Koszt = 120 zł osoba, miesiąc nauki !!!
Zajęcia = PONIEDZIAŁKI godz. 16.30 do 17.45.

Szkoła Tańca Dobrowolscy prowadzi od 20 lat zajęcia z najmłodszymi tancerzami w przedszkolach i szkołach.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-8 lat na zajęcia w profesjonalnej sali tanecznej z lustrami, w pełni klimatyzowanej i super nagłośnieniem !!!

< GŁÓWNA SIEDZIBA NASZEJ SZKOŁY;

( Park Handlowy WARTA <> Ulica KRAKOWSKA 45

WJAZD przez RONDO przy Galerii Jurajskiej < taneczne serce Częstochowy >  604-750-289 !

Taniec dla dzieci to najlepsza forma nauki poprzez zabawę, jak i spędzania wolnego czasu.
W naszej szkole tańca gwarantujemy dzieciom bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, oferujemy fachową opiekę i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej. Zajęcia taneczne są realizowane przez cały rok szkolny.
Podczas tych zajęć odkrywamy naturalne zdolności ruchowe. tworząc synchroniczne układy taneczne do najnowszych utworów muzycznych, oprócz tego realizujemy ŚWIATOWY PROGRAM TANECZNY, który obejmuje; Tańce Standardowe >> W.ANGIELSKI, W.WIEDEŃSKI, TANGO, QUICKSTEP,
Tańce Latynoamerykańskie >> SAMBA, CHA CHA, RUMBA, JIVE, polka, polonez, blues, elementy tańca nowoczesnego, baletu, jazzu i innych w tym również Wiele Zabaw Tanecznych.
Jednocześnie wykorzystujemy naturalną skłonność dzieci do zabawy, podczas której wprowadzane są kroki taneczne. Należy też pamiętać, że taniec ma doskonały wpływ na zdrowie. Rozwija koordynację ruchową, kształtuje prawidłową sylwetkę (zapobiega skrzywieniom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie grzbietu, przeciwdziała płaskostopiu), dziewczynkom dodając gracji, chłopców uczy zachowań dżentelmeńskich.
********************************************
Na zajęcia tanecznych ucząc się podstawowych kroków tańców towarzyskich realizowane są elementy takich tańców jak :hip-hop., balet, taniec nowoczesny jak i wiele zabaw tanecznych.
Zapewniamy WAS, drogie DZIECI i waszych rodziców o naszym pełnym profesjonalizmie i kilkunastoletnim doświadczeniu w prowadzeniu zajęć z Dziećmi !!!
_________________________________
Od kilku już lat w naszym Teamie mamy Mistrzów Polski, finalistów Mistrzostw Świata w 10 Tańcach, Medalistów Grand Prix Polski, Open To The World w kilku kategoriach wiekowych!!!

ZAPISY <> 604-750-289 !!! od godz.<( 10 do 15 )>
< LICZBA MIEJSC OGRANICZONA >
Serdecznie Zapraszamy;
MARTA i ADRIAN DOBROWOLSCY
(dyplomowani nauczyciele i instruktorzy tańca

PONIEDZIAŁEK < 16.30 - 17.45 >

Poniedziałek
00:00 - 00:00