Założyciele szkoły -
Marta i Adrian Dobrowolscy

Posiadamy Najwyższą Klasę Taneczną

W naszej szkole tańca, dążymy do perfekcji zarówno w stylach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Jesteśmy dumni z osiągnięcia najwyższej klasy tanecznej S, która jest dowodem naszego zaangażowania, pasji i ciężkiej pracy.

Nasze Sukcesy

Osiągnęliśmy wiele znaczących sukcesów i wyróżnień, w tym:

 • Wielokrotne Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Okręgu Częstochowskiego i Śląskiego
 • Uczestnictwo w Turniejach Ogólnopolskich – Nieustannie bierzemy udział w prestiżowych turniejach tanecznych w całym kraju.
 • Grand Prix Polski (GPP) – Konkurowaliśmy na najwyższym poziomie, odnosząc sukcesy w ogólnopolskich rywalizacjach.
 • Mistrzostwa Polski (MP) – Nasze umiejętności i determinacja pozwoliły nam rywalizować i zdobywać miejsca na podium w krajowych mistrzostwach.
 • Turnieje Międzynarodowe – Reprezentowaliśmy nasz kraj na arenie międzynarodowej, zdobywając uznanie i aplauz za nasze występy.

Nasza Misja

Pragniemy dzielić się naszą pasją do tańca z każdym, kto chce nauczyć się nowych umiejętności, poprawić swoją technikę czy po prostu dobrze się bawić. Niezależnie od poziomu zaawansowania, w naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie – od początkujących, po zaawansowanych tancerzy.

Dołącz do nas i stań się częścią naszej tanecznej społeczności!

Nasz Zespół Trenerów

Poznajmy się

Poznaj naszych doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą Cię przez świat tańca z pasją i profesjonalizmem.

 • Współzałożycielka Szkoły Tańca Dobrowolscy,wraz z mężem, posiadaczka najwyższej klasy tanecznej S w stylu standardowym i latynoamerykańskim.
 • Współzałożyciel Szkoły Tańca Dobrowolscy,wraz z żoną, posiadacz najwyższej klasy tanecznej S w stylu standardowym i latynoamerykańskim.
 • instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej klasy krajowej A , wielokrotny medalista turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych.

Nasze osiągnięcia

chwalimy się

Z dumą przedstawiamy nasze liczne osiągnięcia, które odzwierciedlają pasję, zaangażowanie i talent naszych tancerzy oraz instruktorów. Każde wyróżnienie to dowód naszej ciężkiej pracy i miłości do tańca.

OPINIE O NAS

wasze zdanie na nasz temat

Wasze zadowolenie jest naszą największą satysfakcją. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją do tańca i widzieć, jak rozwijacie swoje umiejętności oraz czerpiecie radość z każdej lekcji. Wasze pozytywne opinie i uśmiechy są dla nas największą nagrodą.

  Świetne miejsce z przyjemną atmosferą. Sale są zadbane, a trenerzy profesjonalni i z fajnym poczuciem humoru, w związku z czym treningi, mimo że są intensywne, mijają w mgnieniu oka. Polecam z całego serca🫶🏼

  Bardzo profesjonalna oraz fantastyczna kadra👌😁. Czas, który tam spędziłem i będę dalej z chęcią spędzać jest niezapomniany❤. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego a zarazem niesamowitego czyli TAŃCA.❤😀

  Najlepsza szkoła tańca, bardzo profesjonalni trenerzy, mega rodzinna atmosfera. Polecam serdecznie 🙂

  Czas spędzony w Szkole Tańca Dobrowolscy to ładunek pozytywnej energii na cały tydzień. Zajęcia Latino Solo z Filipem to adrenalina połączona ze świetną muzyką i rewelacyjnym towarzystwem. Aż żałuje się, że tak szybko się kończą. Gorąco polecam.

  Jesteśmy mega zadowoleni z kursu dla narzeczonych!! 🥰🥰 Adrian stworzył miłą i luźna atmosferę. Chętnie wrócimy do Was na kurs dla par 😁

  Serdecznie polecam tę szkołę tańca!!👏👌
  Trenerzy p. Marta i p. Adrian jak i inni szkoleniowcy mega zaangażowani♥️
  Pełen profesjonalizm. W takiej szkole wielka przyjemność uczyć się tańca.

  Od pół roku uczestniczę w zajęciach latino solo i jestem zachwycona.Namowila mnie koleżanka i nie żałuję,świetny sposób,żeby oderwać się od rzeczywistosci.Zajecia prowadzi Filip i jest stworzony do tego co robi. Gwarancja dobrego humoru i pełen profesjonalizm 😊bardzo polecam

  Mega zachwyt!!! Nie ma takie drugiej szkoły tańca. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i całe serce oddane tańcowi. Od najmłodszych lat nasz syn jest związany ze Szkołą Tańca Dobrowolscy i to jego drugi dom.

  Córka nasza w tej szkole spędziła prawie 15 wspaniałych lat😄Nauczyła się bardzo dużo dobrych rzeczy oprócz tańca🥰
  Nauczyla się pracowitości i systematyczności.
  Otaczala się wspaniałymi trenerami i przyjaciółmi.
  Polecam serdecznie .

  Ta szkoła dostarcza dużo radości i uśmiechu, trenerzy są świetni i dobrze uczą różnorodnych tańców. Obozy taneczne organizowane przez tą szkołę to najlepsze obozy na jakich byłem, ludzie tam są wspaniali i ciesze się że mogę być częścią tego klubu.❤️